Haber

Arda Güler: İlk kupamı kazandım inşallah devamı gelir

Türkiye Kupası’nda Başakşehir’i 2-0 mağlup eden Fenerbahçeli futbolcular, yıllar sonra gelen kupa sevincini yaşadı.

Sarı-lacivertlilerin genç yıldızı Arda Güler maçın ardından yaptığı açıklamada, “Uzun süredir kupa alamıyorduk. Fenerbahçe kupa kazanmaya alışmış bir kulüp. İnşallah devamı gelir. Kendi adıma ilk kupamı kazandığım için çok mutluyum.” söz konusu.

Ferdi Kadıoğlu da çok memnun olduklarını belirterek, “Yani söyleyecek söz bulamıyorum. 5 yıldır bu kulüpteyim. Bu süre zarfında bir kupa kazandık, bu nedenle bu gece bunu başarmış olmak bizim için büyük bir zevk.” dedi.

Miha Zajc ise rakiplerine karşı oldukça yeterli bir performans sergilediklerini belirterek, “Sezon bizim için uzun geçti ama önemli bir kupaydı ve tabii ki kupa olarak kazandığımız için çok mutluyuz. tüm takım. Buradaki taraftarlara da teşekkür etmek istiyorum. Çünkü 90 dakika boyunca bizi desteklediler. Bu yüzden harika bir akşamdı, hissettiklerimiz harika bir duyguydu.”

İrfan Can Kahveci, uzun bir aradan sonra kulübe kupa kazandırdıklarını belirterek, “İnşallah bundan sonraki kupaların başlangıcı olur” dedi. söz konusu.

Kaleci Altay Bayındır, kupa kazanmanın değerli olduğunu belirterek, “Kazandığımız kupa camiamızı tebrik ediyor. Bu kupa, inşallah kazanacağımız kupaların da başlangıcı olur” dedi. dedi. (HABER MERKEZİ)

camelihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu