Haber

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, “14 Mayıs Anneler Günü” münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’un Anneler Günü mesajı; “Hayatımızın en değerli varlıkları olan, bize sevginin, fedakarlığın ve şefkatin en güzelini sunan annelerimiz; Sizler ailemizin ve toplumumuzun en değerli mihenk taşısınız.

Annelerimiz hayatımızın her şeyidir. Gerektiğinde bize destek oldular, gerektiğinde yol gösterdiler ama her zaman yanımızda oldular. Hayatları boyunca hem sevincimize hem de hüznümüze ortak olan annelerimiz her zaman bizimle kol kola, omuz omuza.

Annelerimiz çocuklarını şekillendirirken aynı zamanda toplumumuzun geleceğini de şekillendirirler. Değerlerimizi, sevgiyi, saygıyı ve hoşgörüyü öğretir ve toplumumuzun geleceğine aktarırlar. Annelerimiz geleceğimizi inşa ederken daha sağlıklı, güçlü ve başarılı bir toplumun temel taşı olurlar.

Annelerimize olan sevgi ve şükran duygularımızı her gün ifade etmeliyiz. Zamanımızı annelerimize ayırmalı, sevgimizi göstermeli ve onları mutlu etmeliyiz. Annelerimizin en büyük sevgiyi ve ilgiyi hak ettiğini asla unutmamalıyız.

Tüm annelerimizin ellerinden öpüyor, sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir ömür diliyor, “Sevgi” dolu bir “Anneler Günü” diliyorum” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

kemaliye-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu