Haber

Beşiktaş Genel Sekreteri Mehtap Mutluşan Ferah: ‘Stadyum sponsorluğu için görüşme aşamasındayız’

– Mehtap Mutluşan Ferah: “Stadyum sponsorluğu konusunda görüşme aşamasındayız”

Beşiktaş Genel Sekreteri Mehtap Mutlusan Ferah:

“Çok keyifli ve güzel bir sezon olacağına inanıyorum”

İSTANBUL – Trendyol Muhteşem Lig 2023-2024 dönemi fikstürünün ardından konuşan Beşiktaş Genel Sekreteri Mehtap Mutluşan Ferah, “Stadyum sponsorluğu konusunda görüşme aşamasındayız.”

Trendyol Süper Lig 2023-2024 sezonu fikstürünün çekimleri TFF Hasan Doğan Milli Kurmay Kamp ve Antrenman Tesislerinde yapıldı. Programa katılan Beşiktaş Genel Sekreteri Mehtap Mutluşan Ferah, keyifli bir kura çekimi olduğunu belirterek, “İstanbul sıcağında, tüm kulüp yöneticilerinin katılımıyla gerçekten keyifli bir kura çekimi oldu. 2023-2024 dönemi olsun. hepimiz için güvenli bir lig olsun.Başarılar dilerim.Çok keyifli ve güzel bir sezon olacağına inanıyorum.”

Beşiktaş’ın transferlerde nasıl ilerleyeceğine ilişkin bir soru üzerine Mutluşan Ferah, “Transferlerle ilgili başkanımız kampa katıldı ve kendisi de ilgilendiği için en kısa sürede size açıklama yapacak. Bir şey söylemem doğru olmaz.”

Stadyum sponsorluğu konusunda birkaç değerli firma ile görüştüklerini belirten Genel Sekreter Mehtap Mutluşan Ferah, “Müzakere aşamasında olduğumuz için rakam söylemem doğru olmaz. Çok az bir süre kaldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu