Teknoloji

Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları: 28 Mayıs – 4 Haziran 2024

Oyun dünyasında yeni bir haftaya girmemizin ardından, Steam’de geçen haftanın en çok satanları haberimiz ile yine karşınızdayız. SteamDB tarafından edinilen bilgiler ışında hazırlanan güncel listede, bir önceki hafta ile karşılaştırıldığında, ne gibi değişikliklerin yaşandığına hep birlikte bakalım. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Bodycam Oyunu Steam Üzerinden Erken Erişim’e Açılıyor


Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları Belli Oldu

  1. Call of Duty: Modern Warfare 3
  2. Elden Ring
  3. Soulmask
  4. Rust
  5. Ghost of Tsushima Yönetmenin Sürümü
  6. Red Dead Redemption 2
  7. F1 24
  8. Monster Hunter: World
  9. Diablo 4
  10. Helldivers 2

SteamDB sitesinin verilerinde her ne kadar Counter-Strike 2, Apex Legends ve PUBG: Battlegrounds gibi oyunlar da olsa da, ücretsiz olarak da indirip oynayabildiğimiz için, listemizde yer vermemeyi uygun bulduk. Yeni haftada, zirvede yine büyük bir değişikliğin yaşandığını görüyoruz. Ghost of Tsushima  Yönetmenin Sürümü liderliği fazla uzun soluklu olmadı. Beşinciliğe kadar gerileyen oyun yerine, bu defa bizi liderlikte Modern Warfare 3 karşıladı.

Elden Ring oyunu ikinciliğini koruyor iken, güncel listenin bambaşka olduğunu görebiliyoruz. Öyle ki bir önceki haftanın listesinde bulunan oyunların büyük bir çoğunluğu yerinde değil. Daha çok ilk ona geri dönüşlerin haftası oldu diyebiliriz.

Mayıs ayının sonunda çıkmış olan Soulmask ve F1 24, üçüncü ve yedinci sıraya adlarını yazdırmış durumda. Helldivers 2 da yedincilikten sonunculuğa düşmüş iken, Rust dördüncü, Red Dead Redemption 2 altıncı, Monster Hunter: World sekizinci ve Diablo 4 de dokuzuncu sıradan ilk ona geri dönüş yapan oyunlar oldular.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu