Haber

TikTok Yıldızı Annesinin Sevgilisini Öldürmekten Mahkum Oldu

TikTok yıldızı Mahek Buhari ve annesi Ansreen Buhari, annesinin sevgilisini öldürmekten suçlu bulundu. Şubat 2022’de Saqib Hussain’i hızlı bir kovalamacada öldüren bu olayın arkasında Hussain’in annesiyle olan ilişkisini ifşa etme tehdidinin olduğu ortaya çıktı.

Leicester Adliyesi’ndeki duruşmada, iki bayanın hazırladıkları “pusu” planıyla Hüseyin’i susturmaya karar verdikleri ve parayı kullanarak Hüseyin’i tuzağa düşürmeye çalıştıkları duyuldu. Skoda ile saatte 100 mil hızla seyreden Hüseyin’in bir kaza sonucu hayatını kaybetmesinin ardından iki kadın, iki cinayet suçundan yargılandı.

Hussain ve Ansreen arasındaki ilişki yaklaşık üç yıl devam etti ve Hussain “ona aşık görünüyordu”. Ancak Ocak 2022’de Ansreen ilişkiyi bitirmek istedi, ancak Hüseyin “giderek daha fazla takıntılı hale geldi ve bunun sonunu kabul etmedi”. Hussain, Ansreen’e şantaj yaparak ilişkiyi bitirmesi için zorlamaya başladı ve kaydettiği müstehcen görüntüleri Ansreen’in kocasına göndermekle tehdit etti.

Mahkeme, Buharilerin Hüseyin’i 3.000 sterlin değerindeki masraflarının geri ödenmesi bahanesiyle dolandırdığını iddia etti. Ancak onu götürmeyi kabul eden Hüseyin ve Ijazuddin buluşmak yerine, ölümcül bir kazayla sonuçlanan yüksek hızlı bir kovalamacayla karşılaştı. Mahkeme heyeti, olayın “sıradan bir trafik kazası olmadığını” belirtti.

Jürinin kararının ardından Hüseyin’in ölümü, İcazuddin’in ailesi tarafından “çok acı verici” olarak nitelendirildi. Aile, onun kaybından ailesi için büyük bir kayıp ve bir bütün olarak toplumları için büyük bir kayıp olarak bahsetti. Mahkeme, beş erkek ve yedi kadından oluşan heyete teşekkür ederek onları 30 yıl süreyle mahkemenin görevinden muaf tuttu.

haberkaresi.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu