Seyahat

PeP kullanıcılarına yurt dışı ATM’lerden ücretsiz nakit çekme imkanı

Şirketten yapılan açıklamaya göre, elektronik para ve ödeme hizmetleri alanında faaliyet gösteren PeP, kullanıcılarının yurt dışında nakit çekme ihtiyaçlarını karşılamak için yeni bir kampanya duyurdu.

Müşterilerinin seyahatlerinde daha rahat ve ekonomik bir deneyim yaşamalarını hedefleyen PeP, bu kampanya ile kullanıcılarına yurt dışı ATM’lerden ücretsiz nakit çekme fırsatı sunuyor.

Kampanya kapsamında, PeP üyeleri 300 avro/sterlin veya döviz karşılığı nakit çekim işlemlerini yurt dışı ATM’lerden ücretsiz olarak gerçekleştirebilme ayrıcalığına sahip olacak.

Bu avantajdan yararlanmak isteyen bireysel PeP müşterileri, 1 Temmuz’a kadar hiçbir komisyon veya masraf ödemeden kampanyadan yararlanabilecek.

“PeP’liler yurt dışı seyahatlerinde daha fazla tasarruf yapabilecek”

Açıklamada görüşlerine yer verilen PeP Genel Müdürü Mehmet Sadioğlu, kampanyanın yurt dışına seyahat eden PeP kullanıcıları için önemli bir avantaj sağlayacağını belirterek, “PeP kullanıcılarının yurt içi ve yurt dışı seyahat deneyimlerini daha keyifli hale getirmek için sürekli olarak yeni olanaklar arıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Daha önce yurt içi uçuş harcamalarında puan kazandıran PeP Pegasus BolBol Kart’ı sunduklarını hatırlatan Sadioğlu, şu bilgileri verdi:

“Şimdi ise yurt dışında PeP Visa kart kullanan PeP’lileri ilgilendiren önemli bir kampanyaya başlıyoruz. Son dönemde artan döviz kurları ve yurt dışı ATM’lerinden nakit çekim ücretleri, seyahatleri zorlaştırmaya başlamıştı. Bu kapsamda PeP Visa Kart sahipleri için yurt dışı ATM’lerinden nakit çekim işlemlerini ücretsiz hale getirerek, PeP’lilerin yurt dışı seyahatlerinde daha fazla tasarruf yapmalarını ve daha keyifli bir şekilde seyahat etmelerini sağlıyoruz.”

Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların, yurt dışına çıkmadan önce PeP mobil uygulamasına giriş yaparak PeP Visa Kart başvurusu yapması gerekiyor.

Kampanya kapsamında bireysel PeP kullanıcıları, 300 avro/sterlin veya döviz karşılığında yurt dışı ATM’lerinden ücretsiz nakit çekim işlemlerini gerçekleştirebilecek. Bu tutarı aşan nakit çekim işlemleri için normal komisyon ve masraflar geçerli olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu