Haber

Ufuk Özkan hastane odasından paylaştı: ‘Organ nakline gerek yok’

Bir dönemin sevilen dizisi ‘Geniş Aile’ ile gönüllere taht kuran Ufuk Özkan’ın siroza yakalandığı öğrenildi.

48 yaşındaki Özkan’ın hastalıkla mücadele ettiği günlerde son hali hayranlarını üzdü.

Oyuncunun organ nakli sürecinde olduğu da belirtildi. Özkan için doktorlar, “Yaşamak için 9 ila 12 ayınız var.”dediği ortaya çıktı.

müjdeli haber geldi

Haberin yayılmasının ardından Özkan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ” Merak etme, kapıdan ayrılmayacağım. Güle güle…”söz konusu.

Son olarak hastane odasından yeni bir paylaşım yapan oyuncu, yeterince haber duyurdu.

“Organ nakline gerek yok, ilaçlara devam”

Özkan şu ifadeleri kullandı:

Günaydın. Hastanede 15. gün arayıp dua eden, sosyal medyada beni hiç yalnız bırakmayan sizlersiniz. Çok şükür çok hayranım var. Bana zahmet verdiniz, o zaman bir müjde vereyim… Organ nakline gerek kalmadı, ilaçlara devam. En kısa sürede alıcılara geri döneceğim, gülümsemeye devam edin. Hepinizi kucaklamak istiyorum kardeşlerim, desteğiniz paha biçilmez. Ne güzel… Her zaman güler yüzlü ve samimi hemşireler sevdiklerime, düşmeyeyim diye beni yıkayan Ahmet kardeşime, diyet yemeklerini tatlandıran, küçük kaçamaklar yapmamı sağlayan Sibel kardeşime, kardeşime Ben uyurken bile her saat odamı kontrol eden Alihan’a, her gün odamı resmen döven Zeynep ablama ve onun adına. Allah hatırlayamadığım tüm sağlık çalışanlarından razı olsun. Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’ya güç ve inanç veren çağrı ve mesajları için teşekkür ediyorum. prof. Murat Dayangac ve Prof. (Hayatlar kötü gitmeye devam ederse 1 hafta sonra taburcu olacağım. Tam olarak hazırlanmadan çıkmıyoruz çünkü bazı kan değerlerimizi düzeltmemiz gerekiyor) Ama merak etmeyin kapıdan çekip gitmem . Daha uzun yıllardır buradayım aşklarım

Oyuncu Ufuk Özkan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu