Yaşam

Star Wars Oteli ‘Galactic Starcruiser’ Kapanıyor

Dünyanın en büyük medya şirketlerinden biri olan Disney, tarihin en ünlü bilim kurgu sineması dizilerinden biridir. Yıldız SavaşlarıMart 2022’de hizmet vermeye başlayan bir otel açtı ve ” Galaktik Yıldız Gemisi“” adını taşıyan bu otel, dizideki “Halcyon” uzay gemisinden esinlenmiştir. yüzde 100 benzerOtelin en büyük sorunu aşırı pahalı olmasıydı.

Bu yüksek fiyat, Disney’in planlarının suya düşmesine neden olmuş gibi görünüyor. Konuyla ilgili resmi internet sitesinde bir açıklama yayınlayan Disney, otelin kapatılacağını duyurdu. . 28-30 Eylül tarihine kadar rezervasyon yaptıran müşterilere hizmet vermeye devam edecek olan otel, bu tarihten sonra kapanacak. Ayrıca Ekim ayı ve sonrasındaki rezervasyonlar için müşterilerle iletişime geçilecektir. Şirket, rezervasyon iptaliveya rezervasyonun erken iptali konusunda tüketicinin kararını verebilir.

İnsanların günlerini tatilde geçirebilecekleri fiyata tek gecelik hizmet verildi.

Galactic Starcruiser’ın Star Wars hayranları için gerçekten özel bir yeri vardı. Çünkü kısa sürede bu oteldeki her şey Star Wars evrenindekiyle tıpatıp aynı oldu. Diğer taraftan; Hayranlar için Star Wars temalı etkinlikler düzenleniyor insanlara sanki o dünyadaymış gibi hissettirildi. Ancak Galactic Starcruiser’da iki gece, başka yerlerdeki tatil günleriyle aynı maliyete sahip. İşte otel için kaçınılmaz songetirilmiş.

Merak edenler için açıklayalım; Galactic Starcruiser’da 2 kişi ve iki gece kalmak istiyorsanız, size 4800 $’a mal olacak (yaklaşık 95 bin TL ) göz ardı edilmeliydi. Ayrıca, üç yetişkin ve bir çocuktan oluşan dört kişilik bir grup, bu otelde iki gün için 6.000 ABD dolarına mal oluyor (yaklaşık. 120 bin TL)…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu